Zawody Szkółek Wędkarskich Okręgu PZW Wrocław

W sobotę 18 maja 2019 roku odbyły się organizowane przez Komisję ds. Młodzieży przy Okręgu PZW Wrocław Zawody Szkółek Wędkarskich. W dwóch kategoriach do lat 12 i do lat 16.
W kategorii do lat dwunastu wygrał Antoś, nasz nowy wychowanek, za nim uplasowała się Agatka, która coraz dzielniej sobie daje radę. Na trzecim miejscu eksekwo zajęła dzieciaki z naszego koła i koła Odra ( przepraszam, nie pamiętam imion, poprawie jak tylko otrzymam listę z wynikami).


Należy też podać, że Antek złowił pięknego szczupaka, dzięki, któremu zdobył dodatkową nagrodę, za największą rybę ( zdjęcie poniżej)

Ze względów, że nie było kompletu w kategorii do lat 16. Podjęto decyzje, że połączy się dwie kategorie U16 i U14. Chłopaki z Gozdawa Team, Maciej i Bartek, nie dali się mocno ograć starszemu koledze Patrykowi.

Nasi zawodnicy co raz to lepsze robią postępy i mają dobre wyniki sportowe. Mimo trudnych warunków wędkarskich nie poddają się i walczą o najlepszy wynik.

Gratulacje dla wszystkich zawodników.

  • ZAWODY-SZKOLEK-WEDKARSKICH-GOZDAWA-TEAM
  • ZAWODY-SZKOLEK-WEDKARSKICH-GOZDAWA-TEAM-2
Content Protection by DMCA.com

About adminryby

Ośrodek zajmujący się wypoczynkiem i szkoleniem wędkarskim. Do dyspozycji mamy staw komercyjny z bogatym stanem rybnym. Uczymy nowych technik wędkowania. Współpracujemy z praktykami którzy przekazują zdobytą wiedzę i uczą młodzież oraz dorosłych. Wypoczynek w pięknych okolicach na każdą kieszeń.

View all posts by adminryby