Zawody Sensas 23 marca 2019 r. Kanał Żerański

Pierwsze zawody w tym sezonie, przypadły na Kanał Żerański zawody Sensas. Nie ma wyników porywających, na pewno zawody pokazały, że tylko dwie techniki połowu miały szanse na sukces.

Nasza ekipa wybrała, to co wybrała i podeszła jak podeszła. Dla tego najlepszy wynik zaliczył w sektorze 8 miejsce Bartosz Korban, który zmierzył się z dorosłymi. Kasia za wolno łowiła ukleje i wylądowała na 12 miejscu. Cóż, po zimie to jej pierwszy start i w takim towarzystwie zawodniczym.

To pewnego rodzaju przetarcie przed kolejnymi zawodami. Czy można było lepiej, tak. Tylko trzeba było wybrać inną technikę połowu. Może dla innych jest to słaby wynik, mamy oczywiście większe możliwości, miejmy nadzieję, że uda się trafniej podejmować decyzje.

Content Protection by DMCA.com

About adminryby

Ośrodek zajmujący się wypoczynkiem i szkoleniem wędkarskim. Do dyspozycji mamy staw komercyjny z bogatym stanem rybnym. Uczymy nowych technik wędkowania. Współpracujemy z praktykami którzy przekazują zdobytą wiedzę i uczą młodzież oraz dorosłych. Wypoczynek w pięknych okolicach na każdą kieszeń.

View all posts by adminryby