XXIV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ HALOWY w CASTINGU BUSKO-ZDRÓJ 5. O4. 2014 r.

XXIV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ HALOWY w CASTINGU BUSKO-ZDRÓJ 5. O4. 2014 r.

 

Nasz skromny Team wystartował w Ogólnopolskich zawodach Casting Sport. Okazało się, że to był pierwszy start zawodników z Okregu Wrocławskiego w tego typu zawodach po 30 latach. Tym bardziej było nam, że dołączyliśmy do tego jak by nie patrzeć najlepszego grona. Jako beniaminek i raczkujący Team, w rzutach staraliśmy się pokazać z jak najlepszej strony. Karol Anuszkiewicz, dopiero zaczyna przygodę w zawodach castingowych, i też uczy radzić sobie ze stresem, tym razem stres wygrał. Sadzę , że z kolejnymi startami będzie lepiej. Bartek Korban, w dwuboju zajął 12 miejsce na 17 zawodników. Może to nie jest najlepsze miejsce, ale należy pamiętać, że startują w tych zawodach najlepsi w Polsce. Zawodnicy którzy są mistrzami Polski i Europy.

Głównie byliśmy się uczyć, i nie bać się lepszych od nas. Ja jestem w sumie zadowolony z występu. Mogliśmy zobaczyć cała gamę rzutowych pokazów od castingi poprzez muchę, multicating włącznie ze sprintem catingowym. Ten ostatni był najbardziej ekscytujący, gdzie po wykonaniu rzutów należy wykonać bieg wokół sali i po okrążeniu dalej rzucać.

Najbardziej byłem zafascynowany jak żeńska część zawodników rzuca głównie muchą. To jest maestria. Zawodnicy Jacka Kuza to naprawdę znakomici zawodnicy i wielki podziw dla ich techniki i umiejętności.

Dziękujemy Panu Jackowi za ciepłe przyjęcie nas na  zawodach.

Pozdrawiamy wszystkich których znamy i poznaliśmy, szczególnie wspaniałe grono z Katowic!

Więcej na stronie PZW Kielce

Zdjęcia na stronie CastingSport.pl zobacz

Content Protection by DMCA.com

About adminryby

Ośrodek zajmujący się wypoczynkiem i szkoleniem wędkarskim. Do dyspozycji mamy staw komercyjny z bogatym stanem rybnym. Uczymy nowych technik wędkowania. Współpracujemy z praktykami którzy przekazują zdobytą wiedzę i uczą młodzież oraz dorosłych. Wypoczynek w pięknych okolicach na każdą kieszeń.

View all posts by adminryby