Spławikowe zawody o Puchar Sklepu Barbus

Kwietniowe zawody zawsze są bardzo zróżnicowane pod względem wyników. Nasza Gozdawa Team wystartowała w zawodach spławikowych, zaliczanych do GPO PZW Wrocław. Organizatorem był Sklep Barbus. 
W pierwszej kolejności należy podziękować Kasi za wynik i zdobycie pierwszego miejsca, trzecie miejsce w ogólnej kategorii Junior ( brak podziału na kadet junior) zajęła nasz najmłodszy zawodnik lat 9 Wojciech Mikołajczak. Po raz pierwszy na tego typu zawodach wystartowało trzech naszych wychowanków mających lat trzynaście Bartosz Czekaj, Maciej Wojtasik, Filip Niedźwiedzki. Zmagali się, z innymi łowiąc na baty. Mimo niewielkiej ilości złowionych ryb (łowili, to co było i ile było ryb, bo były punktowo) to z mojego trenerskiego punktu widzenia zrealizowali, to co chciałem z małym plusem. Bartosz Korban, niestety nic nie mógł zdziałać na tym wylosowanym miejscu, szukał ryb na różnym dystansie. Woda niestety nie rozpieszczała przemieszczającymi się rybami i nie obfitował na tym odcinku ilością. Dorota Komosa popełniła kilka technicznych błędów, które sprawiły, że wynik był, jaki był.
Łukasz Żołnierewicz, który od dwóch miesięcy dopiero łowi i zaczął starty od głębokiej wody, dzielnie stawia czoła wędkarskim wyzwaniom. 
Podsumowując, młoda drużyna się rozwija. Gozdawa Team kształci nowych zawodników i rozwija tych, co są w Sekcji Sportów Wędkarskich “Gozdawa Team” przy Kole nr 23 Trzebnica. 
Gratuluje wszystkim.

wyniki-barbus-junior.fw_

Content Protection by DMCA.com

About adminryby

Ośrodek zajmujący się wypoczynkiem i szkoleniem wędkarskim. Do dyspozycji mamy staw komercyjny z bogatym stanem rybnym. Uczymy nowych technik wędkowania. Współpracujemy z praktykami którzy przekazują zdobytą wiedzę i uczą młodzież oraz dorosłych. Wypoczynek w pięknych okolicach na każdą kieszeń.

View all posts by adminryby