SOŁECTW@ w sieci – zagłosuj na Czeszów

SOŁECTW@ w sieci – zagłosuj na Czeszów

 

Do końca maja jury konkursowe będzie wybierać sposób finalistów 3 zwycięzców konkursu „SOŁECTW@ w sieci”. Do tego czasu zapraszamy wszystkich do udziału w pracach jury nagrody publiczności!Mimo, iż znamy już finalistów to jeszcze nie koniec emocji dla pozostałych uczestników konkursu. Od dzisiaj mogą oni angażować członków swoich społeczności lokalnych, aby oddawali głosy na strony swojej wsi, gminy, powiatu czy też województwa. Dlatego też zachęcamy lokalne samorządy do aktywnego uczestnictwa w rozpropagowaniu tego plebiscytu.
Zostało oddanych 114 głosów.
Dziękujemy.
Administrator zwycięskiej strony zostanie zaproszony na uroczysty finał konkursu, który odbędzie się 7 czerwca 2013 r. w Senacie RP oraz otrzyma nagrodę dla swojej społeczności lokalnej.Zapraszamy do rywalizacji, gdyż tutaj wynik jest w Waszych rękach!

Wybierz stronę Czeszowa: http://konkurs.kss.org.pl/ds.php

 

solectwo-czeszow

Content Protection by DMCA.com

About adminryby

Ośrodek zajmujący się wypoczynkiem i szkoleniem wędkarskim. Do dyspozycji mamy staw komercyjny z bogatym stanem rybnym. Uczymy nowych technik wędkowania. Współpracujemy z praktykami którzy przekazują zdobytą wiedzę i uczą młodzież oraz dorosłych. Wypoczynek w pięknych okolicach na każdą kieszeń.

View all posts by adminryby