Radio Gozdawa

1 października 2020 roku uruchomione zostało internetowe Radio Gozdawa. Głownie skierowane z audycjami do środowiska wędkarskiego. Można też poza tematami wędkarskim znaleźć wywiady i tematy społeczne.

Muzyka przeplatana z blokami wywiadów, oraz programem na żywo.

Na tą chwile prowadzący Rafał Chwaliński ma swoje dwa bloki na żywo prowadzone od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 14:00.

Wywiady jakie są prezentowane dotyczą wędkarskich tematów. Rozmowy prowadzone są ze znanymi osobami, oraz nowymi młodymi dobrze zapowiadającymi się wędkarzami.
mały zespół redakcyjny w składzie Rafał Chwaliński, Grażyna Greene, Krzysztof Wawer, oraz Sebastian Żelazko, przygotowują codzienny program. Grażyna Greene mieszkająca w Hiszpanii, prowadzi wywiady społeczne jak i turystyczne, Krzysztof Wawer zajmuje się tematyką funkcjonowania Polskiego Związku Wędkarskiego, Rafał Chwaliński prowadzeniem programów na żywo.

Radio Gozdawa też dysponuje już bogatym podcastem swoich audycji. Można je znaleźć na głodnej stronie Radia Gozdawa
Znajdują się tam wyemitowane wcześniej wywiady, które można odsłuchiwać w dowolnym czasie.

Radio też zbiera fundusze na platformie Patronite.pl pod adresem www.patronite.pl/rafalch

Można też dokonać wpłaty bezpośrednio za pomocą kodu QR. Zdjęcia poniżej.

Lub dowolną kwotę poprzez system Paypal

Młody projekt medialny potrzebuje wsparcia, by się rozwijał adekwatnie do potrzeb środowiska. A z tego co widać , to jest spore oczekiwanie by między konkursami wywiadami, oraz muzyką pojawiały się nowe osoby i nowe tematy. A to wymaga wsparcia.

Zapraszamy i polecamy Radio Gozdawa

Content Protection by DMCA.com

About adminryby

Zajmujemy się sportem wędkarskim. Szkolenia młodzieży i dorosłych w obszarze wędkarstwa spławikowego, feede oraz method feeder. Zajęcia na poziomie sportowym i amatorskim. Mamy sportową drużynę Gozdawa Team. Startujemy w zawodach na poziomie GPP, GPO i GPx organizowanymi przez PZW, oraz w zawodach komercyjnych. Prowadzimy Klub Sportowy Gozdawa.

View all posts by adminryby