Puchar Burmistrza Obornik Śl. – Wyniki

Klub Sportowy Gozdawa wraz z Woj-Jak Team byli organizatorami wędkarskich zawodów o Puchar Burmistrza Gminy Oborniki Śl. W dwóch kategoriach przy limitowanej ilości startujących zebraliśmy 6-ciu juniorów 13-stu seniorów. Wyniki wagowe nie były ogromne, ale przynajmniej była ryba na wszystkich stanowiskach.

Nagrodzona młodzież była w taki sam sposób jak seniorzy. Dodatkowo każdy zawodnik startujący w juniorach, który nie stanął na podium otrzymał nagrodę pieniężną. Głównym sponsorem była #grupaposbet.

Bardzo dziękujemy za wspieranie Klubu Sportowego Gozdawa i działań, jakie prowadzimy. Podziękowania dla prowadzących zawody z Woj-Jak Team Rafał Mikołajczaka i za przygotowanie kulinarne dla wszystkich.

Dziękujemy wszystkim którzy wystartowali i przyczynili się do organizacji zawodów oraz podziękowania dla Pana Burmistrza Obornik Śl. Arkadiusza Poprawy.

Wyniki – Junior:

Miłosz Koza – 3330 g

Wojciech Mikołajczak – 3095 g

Igor Słowik – 1585 g

Wyniki Seniorzy:

Sebastian Wawro – 5730 g

Łukasz Łęski – 3545 g

Grzegorz Bąk – 3205 g

  • ZAWODY-PUCHAR-BURMISTRZA-OBORNIK-SL-gozdawa-TEAM
Content Protection by DMCA.com

About adminryby

Zajmujemy się sportem wędkarskim. Szkolenia młodzieży i dorosłych w obszarze wędkarstwa spławikowego, feede oraz method feeder. Zajęcia na poziomie sportowym i amatorskim. Mamy sportową drużynę Gozdawa Team. Startujemy w zawodach na poziomie GPP, GPO i GPx organizowanymi przez PZW, oraz w zawodach komercyjnych. Prowadzimy Klub Sportowy Gozdawa.

View all posts by adminryby