Puchar Belona – 23-10-2016

 

Zawody Wędkarskie o Puchar Belony, zaliczany do GPx Okręgu Wrocław.

Podsumowanie startów w edycji 2016.
Zawody rozegrane na rzece Odra we Wrocławiu na Karłowicach.

Z naszej ekipy Gozdawa Team, startowała Katarzyna Kinstler – Korban, która w podsumowaniu wszystkich edycji zajęła 3 miejsce. Nie udało się obronić drugiej lokaty. Ale na pewno w tym sezonie który był jej pierwszym sezonem w pełni wędkarsko-sportowym należy uznać za udany. Tak samo Bartek Korban nasz junior, ten sezon ma znakomity, nie na okręgowych zawodach bo w nich startował tylko trzy razy, ale na zawodach GPx Polski, w których zajął czołowe lokaty w swojej kategorii wiekowej U14.

Kasia , to nasza nadzieja na przyszły rok, która w kategorii kobiet będzie walczyła w przyszłym sezonie. Nie wiemy jak będzie z zawodami komercyjnym gdyż tylko w Węgierskich brała udział, w ramach szkolenia i doskonalenia swoich umiejętności, ale patrząc po zaangażowaniu i chęci mierzenia się z innymi, to sądzę że zobaczymy ją jeszcze na wielu zawodach wędkarskich.

Bartek, w zawodach komercyjnych też zaznaczył swoją obecność, i jako czternastolatek który rywalizuje na równych zasadach z dorosłymi wywalczył sobie pozycję osoby którą bierze się pod uwagę, w walce o miejsce na “pudle”. Zresztą udowodnił to na Milo Masters Carp 2016, zajmując II miejsce. Udane starty w zawodach ogólnopolskich GPx, zapewne będą dla nas kolejnym podnoszeniem umiejętności i walką o najlepsze lokaty. Musimy więcej połowić na naszych lokalnych wodach by Okręgowe zawody też można było by uznać za udane….

Podziękowania dla całej ekipy Gozdawa Team, która w tym roku zrobiła spore postępy, organizacyjne, trenerskie i zawodnicze.

Content Protection by DMCA.com

About adminryby

Ośrodek zajmujący się wypoczynkiem i szkoleniem wędkarskim. Do dyspozycji mamy staw komercyjny z bogatym stanem rybnym. Uczymy nowych technik wędkowania. Współpracujemy z praktykami którzy przekazują zdobytą wiedzę i uczą młodzież oraz dorosłych. Wypoczynek w pięknych okolicach na każdą kieszeń.

View all posts by adminryby