Pucha Koła Belona – GPx Okręgu Wrocław

Sportowy weekend za nami. Sobota to szkolenie na bardzo wymagających zawodach o Puchar Gutkiewicza, który odbył się w Częstochowie.

Nasza drużyna , wystartowała głównie dla celów szkoleniowych. Jak to na szkoleniu bywa. zaliczyliśmy drużynowo ostanie miejsce. Ale, przegrywa sie by wygrywać.

I w piękna niedziele nasza ekipa osiągnęła swój sukces. I tak, Bartosz Korban “Gozdawa Team Trzebnica” zajoł I miejsce w kat. Junior, Kasia Kinstel-Korban “Gozdawa Team Trzebnica” zajęła I miejsce w kat, Kobiet, Dorota Komosa “Gozdawa Team Trzebnica” zajęła III miejsce w kat. Kobiet.

A wszystko to na zawodach o Puchar Koła “Belona” zaliczanym do GPx PZW Okręgu Wrocław. Tym razem za miast pucharów otrzymali wygrani gratyfikacje pieniężną.

Super temat i dobrze, że PZW się zmienia. Oby wystarczył determinacji. Więc weekend zamknęliśmy nauką i sukcesem sportowym. Dziękujemy wszystkim za spotkanie i do następnych zawodów.

Kolejne zawody przed nami feeder i spławik, oraz spinning.

Sportowa końcówka roku w pełni.

Content Protection by DMCA.com

About adminryby

Ośrodek zajmujący się wypoczynkiem i szkoleniem wędkarskim. Do dyspozycji mamy staw komercyjny z bogatym stanem rybnym. Uczymy nowych technik wędkowania. Współpracujemy z praktykami którzy przekazują zdobytą wiedzę i uczą młodzież oraz dorosłych. Wypoczynek w pięknych okolicach na każdą kieszeń.

View all posts by adminryby