Pstrągi – Ferie 2019 “Gozdawa Team” Trzebnica


Pierwsze zajęcia na górskiej rzece. Znakomite warsztaty spinningowe poprowadził Michał Olejnik “Oleix Team” w Złotoryi. Trudny dzień, pstrągi, bardzo delikatnie brały. Ale wytrwałość i szukanie miejsc dało nam parę sukcesów. Młodzież zadowolona, gdyż nauczyła się bardzo dużo od Pana Michała. Na filmiku, będzie widać jak każdemu poświecił czas i pokazywał na co zwracać uwagę. Ogromne podziękowania za warsztaty i piszemy się na kolejne.
Upragniony wyjazd na ryby. 6 luty 2019 o godzinie 6:00 z parkingu przy Urzędzie Miasta Trzebnica. Ferie 2019 “Gozdawa Team” Trzebnica trwają dalej. Warsztaty dla młodzieży będzie prowadził utytułowany spinningista Michał Olejnik, który też produkuje woblery pod nazwą Oleix Team. Młodzież zyska nową wiedzę i wsparcie w zakresie połowu ryb w górskich rzekach.

Content Protection by DMCA.com

About adminryby

Ośrodek zajmujący się wypoczynkiem i szkoleniem wędkarskim. Do dyspozycji mamy staw komercyjny z bogatym stanem rybnym. Uczymy nowych technik wędkowania. Współpracujemy z praktykami którzy przekazują zdobytą wiedzę i uczą młodzież oraz dorosłych. Wypoczynek w pięknych okolicach na każdą kieszeń.

View all posts by adminryby