Podsumowanie zawodów GPO PZW Wrocław 2019

Mamy podsumowanie startów naszych zawodników z Gozdawa Team Trzebnica w Grand Prix Okręgu PZW Wrocław. W juniorach w tym roku startował czterech nowych zawodników, którzy mieli 12 i 13 lat. Rywalizowali o wiele starszymi kolegami z innych kół. Tutaj należy ich pochwalić za wytrwałość i walkę do końca. Gratulacje Chłopaki Maciej Wojtasik, Bartosz Czekaj, Igor Słowik i Filip Niedzwiedzki. Gratulacje też dla Wojtka Mikołajczaka, dla którego to już kolejny sezon startów i kolejny dobry wynik. Należy pamiętać, że wymienieni zawodnicy winni startować w osobnej klasyfikacji, czyli Kadeci U-15. Możliwe, że za jakiś czas ta kategoria nie będzie złączona ze starszymi kategoriami juniorskimi jak U-20.
Bartosz Korban, mistrzostwa okręgu, jak i pierwsze starty nie mógł zaliczyć do udanych. Plasował się na końcu stawki. Natomiast końcówka startów była imponująca. Wygrane kolejne starty i pięcie się do góry dało mu trzecie miejsce w klasyfikacji. Gratulacje.
Nasze dwie Panie podzieliły się sukcesami na zawodach, tym samym obie zdobyły znakomite dwa miejsca. Pierwsze miejsce Kasia i drugie miejsce Dorota. Gratulacje.
Podłamując ten sezon, należy napisać, że naprawdę wszyscy się starali i dobrze się przygotowywali i losowali. Założenia trenerski i przygotowania dały nam takie rezultaty, jakie mamy w tabelach. Jestem dumny z naszych zawodników. W przyszłym roku, do naszego teamu dołączy kolejna młodzież, która będzie startowała w tych i innych zawodach. Dla wszystkich gratulacje i pozostałych zawodników.
Pełne wyniki zawodów http://www.pzw.org.pl/…/…/60/klasyfikacja_roczna_gpo_splawik

  • GPO-2019-Gozdawa-TRZEBNICA
  • GPO-2019--kobiety-Gozdawa-TRZEBNICA
Content Protection by DMCA.com

About adminryby

Ośrodek zajmujący się wypoczynkiem i szkoleniem wędkarskim. Do dyspozycji mamy staw komercyjny z bogatym stanem rybnym. Uczymy nowych technik wędkowania. Współpracujemy z praktykami którzy przekazują zdobytą wiedzę i uczą młodzież oraz dorosłych. Wypoczynek w pięknych okolicach na każdą kieszeń.

View all posts by adminryby