OKRĘGOWE ZAWODY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W WĘDKARSTWIE RZUTOWYM

Zawody Casting Sport które coraz częściej są organizowane w naszym Okręgu PZW, to dobry prognostyk na przyszłość. Sport rozwijając celność, koncentracje i sprawność ruchową, jest tak ważny w codziennym życiu, a nieodzownym w wędkarstwie, nie tylko sportowym ale i weekendowy.

Bardzo ważna jest celność, umiejętność rzutu, nie siłowego lecz technicznego itp. Przez wielu dorosłych wędkarzy deprecjonowana umiejętność rzucania do celu koszykiem z zanętą i tym samym uzyskiwanie lepszej skuteczności brań, jest bardzo obca i uznawana za mało ważną.

A tutaj nasza skromna ekipa pod szyldem Gozdawa Team Trzebnica wystawiła trzech zawodników.

Bartek Korban, który już od wielu lat staruje w Casting sport, nawet w Mistrzostwach Polski, Mateusz i Piotr jak Paweł ( bliźniacy) to ich pierwsze zetknięcie ze sportem i zawodach.
Praca instruktora Romana Dudy vel Pasieka i Bartka Korbana dały rezultat, drużyna zajęła I Miejsce!

Wielkie gratulacje.

Jak pojawią się oficjalne wyniki to zamieszczę je niebawem.

Tymczasem, można zobaczyć reportaż filmowy z zawodów.

 

Content Protection by DMCA.com

About adminryby

Ośrodek zajmujący się wypoczynkiem i szkoleniem wędkarskim. Do dyspozycji mamy staw komercyjny z bogatym stanem rybnym. Uczymy nowych technik wędkowania. Współpracujemy z praktykami którzy przekazują zdobytą wiedzę i uczą młodzież oraz dorosłych. Wypoczynek w pięknych okolicach na każdą kieszeń.

View all posts by adminryby