Ogólnopolskie Zawody Spławikowe Memoriał Stanisława Wolickiego 2019

memorial-wolicki-GOZDAWATRZEBNICA-GRUPA-POS-BET

W młodzieżowych ogólnopolskich zawodach spławikowych Memoriale Stanisława Wolickiego na Kanale Żerańskim wzięła udział piątka młodych zawodników z Gozdawa Team wraz z trenerem Rafal Gozdawa. Dla czwórki naszych zawodników to pierwszy start na tego typu zawodach i to w Warszawie na Kanale Żerańskim.

W U 14 startowali, Maciej Wojtasik i Bartosz Czekaj. W kategorii U16 startował Dirk Widawski, Andrzej Adamski i Bartosz Korban. Najlepszy wynik w zawodach, i podium zajoł Bartosz Korban, zajmując drugie miejsce, w kategorii U-16. Pozostałe wyniki w kategorii U14 są naprawdę bardzo dobre. Należy pamiętać, że dla tych zawodników to pierwszy sezon startu i zapoznanie się z różnymi akwenami. Chłopaki z U-16 , mieli szanse zweryfikować swoje umiejętności po raz pierwszy z zawodnikami z całej Polski.

Rozmowa z trenerem i dyskusja nad błędami , zapewne pomogą w kolejnych startach i poprawią wyniki. Wielkie podziękowania za organizacje takich młodzieżowych zawodów. Podziękowanie dla rodziców i gratulacje dla zawodników.

  • memorial-wolicki-GOZDAWATRZEBNICA
  • WYNIKI-16
  • WYNIKI-14
Content Protection by DMCA.com

About adminryby

Ośrodek zajmujący się wypoczynkiem i szkoleniem wędkarskim. Do dyspozycji mamy staw komercyjny z bogatym stanem rybnym. Uczymy nowych technik wędkowania. Współpracujemy z praktykami którzy przekazują zdobytą wiedzę i uczą młodzież oraz dorosłych. Wypoczynek w pięknych okolicach na każdą kieszeń.

View all posts by adminryby