Obóz wędkarski 2015 Gozdawa

Obóz wędkarski 2015 Gozdawa

Nowy rok  z ofertą dla młodzieży wędkującej.

Jeżeli chcesz rozwijać umiejętności wędkarskie w Feederze, Method Feeder, Spławiku to zapraszamy do nas.

Poznasz tajniki skutecznego wędkowania na Method Feeder, która jest bardzo skuteczną metodą, oraz pogłębienie wiedzy w zakresie spławikowego łowienia karpi.
Wędkujemy od rana do wieczora z przerwami na posiłek.
U nas spędzasz czas nad wodą z wędką w dłoni i łowisz tyle ile dusza zapragnie.

Poznając nowe techniki wędkarskie i rozwijając poznane techniki, jesteś coraz bardziej skuteczny nad wodą. Szybko łowisz i dużo.
Każdy może łowić skutecznie jeżeli nauczy się zasad stosowania przynęt, zanęt i technik.
Method Feeder, to od paru lat bardzo rozwijana technika skutecznego połowu…. Jeżeli chcesz ją poznać lub rozwinąć to tylko u nas się jej nauczysz skutecznie.

Zobacz szczegóły naszej oferty na rok 2015. Obóz wędkarski 2015

Ubiegło roczne obozy dały frajdę wielu młodym wędkarzom. Do dzisiaj się z nami kontaktują i powracają. Nie którzy łowia z nami przez cały rok będą w Gozdawa Team. Startujemy w zawodach spławikowych oraz Feeder łowiąc karpie, leszcze, jesiotry na rożnych stawach w Polsce.

Nie są to dla nas tajemnicze sprawy jak łowienie sportowe i amatorskie. Dla tego chętnie dzielimy się wiedzą i umiejętnościami.

W wolnym czasie, przygotowujemy sobie zestawy, gramy w piłkę nożną, korzystamy z dużego basenu który jest na naszej posesji.
Nuda nam nie doskwiera, uczymy się robić spławiki, organizujemy zawody, oraz mamy wieczorne łowienie ( tylko dla grzecznych grup).
Dodatkowo, odwiedzają nas ciekawi wędkarze którzy w ramach swojego wolnego czasu nas odwiedzają i wspólnie wędkują, dzieląc się swoją wiedzą.

Dodatkowo, uczymy Casting Sport i rozgrywamy zawody. Dyscyplina rzutowa która polega na rzucaniu ciężarkiem do celu. Fantastyczna zabawa i jak bardzo potrzebna w późniejszym czasie nad wodą.

 

Zapoznaj się z naszą ofertą Obóz wędkarski 2015 oraz zobacz zdjęcia z poprzedniego okresu.

Zapraszamy i witamy tych co się zdecydowali.

Obóz jest dla młodzieży których pasją jest wędkarstwo!!!

Content Protection by DMCA.com

About adminryby

Ośrodek zajmujący się wypoczynkiem i szkoleniem wędkarskim. Do dyspozycji mamy staw komercyjny z bogatym stanem rybnym. Uczymy nowych technik wędkowania. Współpracujemy z praktykami którzy przekazują zdobytą wiedzę i uczą młodzież oraz dorosłych. Wypoczynek w pięknych okolicach na każdą kieszeń.

View all posts by adminryby