Mistrzotwa Okregu PZW Łódzkiego

Andrzej Adamski, nasz podopieczny zdobył swój pierwszy tytuł na poziomie rozgrywek Okręgu PZW Łódź.
Popełnione błędy pierwszego dnia, zostały po konsultacji z trenerem Rafałem Ch. “Gozdawa” i drugi dzień zaowocował pierwszym wynikiem wśród juniorów. W ogólnej klasyfikacji zajął drugie miejsce i otrzymał tytuł vicemistrza Juniorów Okręgu PZW Łódź.

Duże gratulacje i to, że chce walczyć, uczyć się i doskonalić w sporcie pod naszym patronatem.

Poniżej Andrzeja relacja z zawodów.

Jest vicemistrz okręgu w kat. Junior. Wczorajszy dzień zaowocował tylko płoćmi i łączna waga 780g, co dało 4 miejsce.

Dzisiejszy dzień zacz się lepiej losując otworek. Wyciągnąłem wnioski z błędów z wczorajszego dnia i dzisiaj w łowisku przeważały leszcze, ale były też płocie i przyłów w postaci linów oraz okonia, dzisiejszy wynik to 6.080kg co dało mi 1 miejsce i dużą przewagę nad 2 miejscem (około 1kg). Łączna ilość punktów to 5, a łączna waga 6.860 kg.

Dla mnie to duży sukces w szczególności, że to 1 start w kategorii Junior. Sądzę, że to dzięki zaczarowanej tyczce przez Katarzyna 😄.

I zestawy, na które mi się wspaniale łowi, dziękuję (thanks)Mirco. Oraz bardzo wielkie podziękowania dla najlepszego trenera, jaki jest, bez którego nie osiągnąłbym takiego wyniku Rafal Gozdawa, i dlaTomasz za pilnowanie systematycznego donęcania łowiska i utrzymywaniu w nim ryb.

Content Protection by DMCA.com

About adminryby

Ośrodek zajmujący się wypoczynkiem i szkoleniem wędkarskim. Do dyspozycji mamy staw komercyjny z bogatym stanem rybnym. Uczymy nowych technik wędkowania. Współpracujemy z praktykami którzy przekazują zdobytą wiedzę i uczą młodzież oraz dorosłych. Wypoczynek w pięknych okolicach na każdą kieszeń.

View all posts by adminryby