Medalowa drużyna Castingsport

Okręgowe zawody Castingsport w Żórawinie należały do Gozdawa Team. Wystartowaliśmy z dwiema drużynami trzyosobowymi plus dwóch indywidualnie, oraz jeden nasz zawodnik wypożyczony do innej drużyny… 
Znakomicie walczyli i zdobywali punkty…
Pierwsza drużyna pod skrzydłami Bartka Korbana w składzie Filip Niedzwiedzki, Bartek Czekaj zajęli II miejsce drużynowo, kolejna drużyna Gozdawa Team pod skrzydłami Mateusza Lotusa w składzie Wojtek Mikołajczak, zdobyła drużynowo III Miejsce. Indywidualnie każde dziecko z Gozdawa Team Trzebnica było na podium. Każdy zdobył przynajmniej jeden medal i wędkę, inni osiągnęli więcej swojej kolekcji mieli po kilka medali za różne kategorie…. 
Więcej, informacji, filmik i zdjęcia , zamieszczę później… to tak na gorąco… z chwili…
Ogromne gratulacje dla Chłopaków, a należy podkreślić, że zajęcia castingsport jakie co piątek są prowadzone na hali sportowej w Trzebnicy, prowadzi Bartosz Korban lat 15. Sukces trenerski może dopisać do swoich sportowych osiągnięć, gdyż on wszystkich startujących szkoli i uczy na naszych zajęciach.
Gratulacje!

Content Protection by DMCA.com

About adminryby

Ośrodek zajmujący się wypoczynkiem i szkoleniem wędkarskim. Do dyspozycji mamy staw komercyjny z bogatym stanem rybnym. Uczymy nowych technik wędkowania. Współpracujemy z praktykami którzy przekazują zdobytą wiedzę i uczą młodzież oraz dorosłych. Wypoczynek w pięknych okolicach na każdą kieszeń.

View all posts by adminryby