Liga Zaprzyjaźnionych Kół – Trzebnica

Na akwenach wodnych w Trzebnicy 22 września 2019 roku odbyły się kolejne zawody z cyklu LZK ( Ligaza Zaprzyjaźnionych Kół). W podsumowaniu startów możemy pochwalić się, że Koło nr 23 PZW Trzebnica zajęło pierwsze miejsce.

Do tego zwycięstwa przyczyniły się najlepsze wyniki młodzieży i kobiety, seniorzy, zajmując trzecie miejsca, utrwalili pozycję drużynową.
Kategoria Senior, sektor A III miejsce zajął Sebastian Wawro, Sektor B III miejsce zajął Dariusz Borowy, Sektor C III miejsce zajął Mariusz Zmarzły.
Do tego Juniorach Wojciech Mikołajczak I miejsce, Bartosz Czekaj III miejsce, w Kategorii Kobiet I miejsce Dorota Komosa, III miejsce Katarzyna Kinstler-Korban.
Pozostała młodzież jak Maciej Wojtasik i Igor Słowik, nie mieli tyle ryb, by uplasować się wysoko w stawce juniorów. Walczyli dzielnie i starali się jak najlepiej rozegrać swój czas na zawodach.

Dla wszystkich brawa i gratulacje. Przepraszam, że seniorzy nie mają podpisów, czekam na wyniki, by z listy spisać.

Wyniki za zawodów i podsumowanie trzech dotychczasowych startów. Wyniki LZK 2019 – zobacz