Kolonia w Bęsi

Szkolenie młodzieży na dwóch turnusach organizowanych przez Music & more, był ciekawym wyzwaniem po dwuletniej przewie związanej z COVID-19. Na zdjęciach, nie widać tego jak wiele młodzieży przychodziło na zajęcia i próbowało nauczyć się wiązać haczyki czy wiązać podwójną ósemkę na żyłce. Zbrojenie bata i rozplątywanie zestawów, to już nie tylko moja robota, ale i tych którzy musieli sobie radzić by łowić. Takie życie instruktora wędkarstwa.

Znakomita przygoda na Warmii z dużą ilością ryb. Leszcze, płocie i liny, to co łowiły dzieci przy brzegu, od 18 cm do 30 cm, każda sesje łowienia kończyliśmy na poziomie 50-85 ryb. Umiejętności i progresja wędkarska była tak dużą , że byłem zadowolony z wytrwałości i uporu tych którzy wędkarstwem nigdy nie mieli styczności.

Nie prawda, że brak młodzieży!

Ogromne podziękowania dla wydawcy Magazyn Karp Max za czasopisma i zanęty z Mckarp Marek Cieślak.

Filmowe podsumowanie dwóch turnusów.

About adminryby

Zajmujemy się sportem wędkarskim. Szkolenia młodzieży i dorosłych w obszarze wędkarstwa spławikowego, feede oraz method feeder. Zajęcia na poziomie sportowym i amatorskim. Mamy sportową drużynę Gozdawa Team. Startujemy w zawodach na poziomie GPP, GPO i GPx organizowanymi przez PZW, oraz w zawodach komercyjnych. Prowadzimy Klub Sportowy Gozdawa.

View all posts by adminryby