III Edycja Zawodów Wędkarskich o Puchar Gmin

W niedziele, 14 lipca 2019 roku, wzięliśmy udział w zawodach o Puchar Gmin, dawniej zawody Kuriera Gmin.
Drużyna w składzie sześciu osób walczyła w Ścinawie na odcinku rzeki Odra powyżej i poniżej portu. 
Zacznę od najmłodszych dwóch kadetów. Wystartowali w kategorii Junior, czyli z dużo bardziej starszą młodzieżą od siebie. Byli najmłodszymi. Start, bez treningu, bez znajomości wody, pełny spontan. Bartek i Maciej łowili uklejki, pło teczki, jazie i okonie. Bartek miał wymiarowe okonie i jazia, Maciej głównie pło teczki i ukleje, niestety niewymiarowe jazie i okonie spędzały nam sen z powiek.
Kasi Kinstle-Korban, walczyła w kategorii kobiet, zajęła w niej indywidualnie trzecie miejsce. Kompletnie nowe doświadczenie i nowe umiejętności. 
Kategorie seniorów obstawiało trzech zawodników. Sebastian Wawro indywidualnie zajął 2 miejsce, Bartosz Korban 3 miejsce, Rafał Mikołajczak 6 miejsce. Na tle innych drużyn seniorów trójka się bardzo wyróżniała, techniką połowu i skutecznością, gdzie nurt rzeki ciągnął na 35g.
W podsumowaniu drużynowym zajęliśmy jako Team Trzebnica 3 miejsce, na cztery startujące.
Bez treningu, z marszu, zdobycie takiej lokaty, uznam za duży sukces. Co sprawia, że ta ekipa ma potencjał sportowy do walczenia na kolejnych zawodach. Gratulacje! Podziękowania dla wszystkich.

Content Protection by DMCA.com

About adminryby

Zajmujemy się sportem wędkarskim. Szkolenia młodzieży i dorosłych w obszarze wędkarstwa spławikowego, feede oraz method feeder. Zajęcia na poziomie sportowym i amatorskim. Mamy sportową drużynę Gozdawa Team. Startujemy w zawodach na poziomie GPP, GPO i GPx organizowanymi przez PZW, oraz w zawodach komercyjnych. Prowadzimy Klub Sportowy Gozdawa.

View all posts by adminryby