Grand Prix Polska Kluczbork 2016 U14 i U18

Grand Prix Polska Kluczbork 2016 U14 i U18

 

Kolejne rozgrywki młodzieży w ramach GPx, rozegrano Kluczborku na zalewie.

Znamy ten zalew z Mistrzostw Polski, na których były piękne wyniki wędkarskie.
Obecnie też można było łowić wiele kilogramów.
Wszystko zależało od przygotowania taktycznego i technicznego.

Pierwszym dniu, poszło nam słabo. Czwarte miejsce to nie to czego się spodziewaliśmy. Za dużo popełnionych błędów zemściło się w ogólnej klasyfikacji.
Kolejną turę prawiliśmy wynikiem w łowieniu eliminując błędy z dnia poprzedniego. Niestety młoda głowa pomieszała topy i skorygowała spławik co zaowocował 30 minutowym postojem w łowieniu ryb….., ot samo życie :)

W sumie, Bartek zajął czwarte miejsce. Suma punktów sektorowych była taka sama jak zawodnika z trzeciego miejsca, lecz różnica wagowa zadecydowała o podium.
Tak bywa jak się popełnia błędów więcej od innych.

Jak dla nas ten rok startów w GPx jest bardzo satysfakcjonujący. W Skierniewicach był Bartek szósty, teraz w Kluczborku czwarty.  Przed nami kolejne zawody.

Głownie używamy sprzętu Preston Innovations i zanęt Sonubaits, w brew tym co uważają że się na nasze wody nie nadają…. Musieliśmy się ich nauczyć i opanować mieszanki i proporcja…

Została nam jeszcze do poprawienia technika, wszystko resztę mamy :)

 

  • IMG_1776
  • IMG_1779
  • IMG_1836-2
  • IMG_1838
  • IMG_1839
  • IMG_1840
  • IMG_1856
Content Protection by DMCA.com

About adminryby

Ośrodek zajmujący się wypoczynkiem i szkoleniem wędkarskim. Do dyspozycji mamy staw komercyjny z bogatym stanem rybnym. Uczymy nowych technik wędkowania. Współpracujemy z praktykami którzy przekazują zdobytą wiedzę i uczą młodzież oraz dorosłych. Wypoczynek w pięknych okolicach na każdą kieszeń.

View all posts by adminryby