Grand Prix Okregu PZW Wrocław “Puchar Jesieni”

W niedziele 8 września na rzece Odrze przy ul. Toruńskiej rozegrano kolejne zawody Grand Prix Okregu PZW Wrocław. Sukcesy naszych zawodników z Gozdawa Team w kategorii kobiet i juniorów zakończył bardzo pracowity sportowo weekend.
W kategorii kobiet, pierwsze miejsce zajęła Dorota Komosa z Gozdawa Team, trzecie miejsce natomiast Kasia Kinstler-Korban. Na trudziły się nasze Pani, by wydobyć jak najwięcej ryb ze swoich stanowisk. Kto łowi na tym akwenie, zapewne wie, jak trudno jest zrobić jakikolwiek wynik. Tym bardziej wielkie gratulacje!

W kategorii junior, startowało trzech zawodnik z Gozdawa Team. Bartosz Czekaj, miał ryby , ale tak małe, że jazgarze były przezroczyste. Okonie natomiast nie miały wymiarów. Bardzo dzielnie walczył nie na najlepszym stanowisku.
Wojtek Mikołajczyk wydłubał, ze swojego stanowiska tyle ile miał, nie gardził nawet malutkimi szklanymi jazgarzami. Wynik wagowy dał mu czwartą lokatę. Gratulacje.
Bartosz Korban miał dobre stanowisko i dobrze wpasował się złowieniem. Pod koniec zawodów miał dwie duże ryby, które na tyczce odjechały maksymalnie na długość delikatnych gum. Niestety zakończyło się tylko wypięciem. Emocje były. Mimo tych dwóch niepowodzeń zdobył pierwszy wynik wagowy, co dało mu pierwsze miejsce w kategorii. Gratulacje.

Bardzo dziękuje za prace naszej drużyny Gozdawa Team i za to, że mimo ciężkich chwil dają z siebie tyle ile potrafią. Realizują plany trenerskie i przygotowują się bardzo dobrze.
Gratuluje Wam wszystkim wytrwałości i tego, że razem walczymy o najlepsze wyniki. Ogromne gratulacje.

  • GPO-PUCHAR-JESIENI-GOZDAWATRZEBNICA-JUNIORZY
  • GPO-PUCHAR-JESIENI-GOZDAWATRZEBNICA-KOBIETY
  • wyniki-juniorzy
  • wyniki-kobiety
Content Protection by DMCA.com

About adminryby

Ośrodek zajmujący się wypoczynkiem i szkoleniem wędkarskim. Do dyspozycji mamy staw komercyjny z bogatym stanem rybnym. Uczymy nowych technik wędkowania. Współpracujemy z praktykami którzy przekazują zdobytą wiedzę i uczą młodzież oraz dorosłych. Wypoczynek w pięknych okolicach na każdą kieszeń.

View all posts by adminryby