Gozdawa Team, Igor Słowik nowym członkiem drużyny

IGOR-SLOWIK-PUCHAR-JESIENI-GOZDAWATRZEBNICA

Nasz nowy zawodnik w Gozdawa Team, Igor Słowik, wystartował w zawodach o Puchar Jesieni, zorganizowanych pod patronatem Komisji ds. Młodzieży przy Okręgu PZW Wrocław.

Start w zawodach dał mu pierwsze miejsce w zawodach spławikowych, pierwsze miejsce w zawodach rzutowych, oraz zdobył nagrodę za największą rybę. Igor jest naszym nowym członkiem Gozdawa Team po obozie wędkarskim w Gozdawie. Trener Rafał Ch. “Gozdawa” zaproponował Igorowi i rodzicom, by rozwijał swoja pasje w naszym klubie i uczestniczył w zawodach wędkarskich.

Kolejne zawody przed nim, zapewne będzie trudniej, ale tak wygląda sport i praca w Gozdawa Team. Dziękujemy Rodzicom Igora za ogromne wsparcie swojego syna i zrozumienie jego zainteresowań. 

Gratulacje dla Igora Słowika i witamy w naszym gronie sportowym Gozdawa Team!

Content Protection by DMCA.com

About adminryby

Ośrodek zajmujący się wypoczynkiem i szkoleniem wędkarskim. Do dyspozycji mamy staw komercyjny z bogatym stanem rybnym. Uczymy nowych technik wędkowania. Współpracujemy z praktykami którzy przekazują zdobytą wiedzę i uczą młodzież oraz dorosłych. Wypoczynek w pięknych okolicach na każdą kieszeń.

View all posts by adminryby