Finał zawodów LZK 2019

Zakończyły się zmagania w zawodach Liga Zaprzyjaźnionych Kół na akwenach w Sławoszowicach. Juniorzy dzisiaj mieli mało szczęścia w losowaniu, wszyscy byli prawie obok siebie, wyniki tez mieli porównywane do siebie.

Najlepiej połowił Maciej Wojtasik, Wojtek Mikołajczak i Igor Słowik. Wygrali w tej kategorii starsi koledzy. Wielkie gratulacje dla młodzieży, która naprawdę starała się zrobić jak najlepszy wynik.
Kategorie kobiet i miejsca w nich podzieliły miedzy siebie Dorota Komosa pierwsze miejsce, drugie Kasia Kinstler-Korban.

Z seniorów Mariusz Zmarzły stanął na podium. Inni koledzy, bardzo mocno starali się zrobić jak najlepsze wynik w swoim sektorze. Podsumowując start, to bez kozery napisze, że wszystkim zależało na utrzymaniu prowadzenia. Niestety nie udało się wygrać, musimy cieszyć się z drugiego miejsca.

Dla wszystkich ogromne podziękowania i gratulacje!

  • Zrzut ekranu-1
  • Zrzut ekranu-2
  • Zrzut ekranu-3
  • Zrzut ekranu-4
Content Protection by DMCA.com

About adminryby

Ośrodek zajmujący się wypoczynkiem i szkoleniem wędkarskim. Do dyspozycji mamy staw komercyjny z bogatym stanem rybnym. Uczymy nowych technik wędkowania. Współpracujemy z praktykami którzy przekazują zdobytą wiedzę i uczą młodzież oraz dorosłych. Wypoczynek w pięknych okolicach na każdą kieszeń.

View all posts by adminryby