3 września to sportowy weekend

Kolejny udany weekend w sportach wędkarskich. Najbardziej cieszy młodzież która przynosi nam dumę i zaszczyty, że wiedzę i to co z nimi robimy owocują sukcesami.
Dzisiaj na różnych akwenach nasza ekipa zdobywała swoje trofea. Kasia Kinstler-Korban Gozdawa Team Trzebnica zajęła 1 miejsce z wynikiem 2110 kg w zawodach o Puchar Sklepu Fishing24 GPx Okręgu Wrocław, Bartosz Korban Gozdawa Team Trzebnica zajął 2 miejsce w w kategorii Junior z wynikiem 5420kg.
Rafał Chwaliński z Gozdawa Team, po wielu latach wystartował w kołowych zawodach spinning na akwenie Stradomia, zajął 2 miejsce.
I nasz wychowanek Dirk Widawski Gozdawa Team, w innej części Polski startowała w zawodach PZW i zajął 2 miejsce w kategorii Junior.
I jak tu się nie cieszyć i być dumnym z tego co osiągamy w zespole….

Brawo dla wszystkich i dziękujemy tym którzy nas wspierają.

Bartosz korban Gozdawa Team Trzebnica

Zawody spinningowe stradomia-kolo 23 trzebnica

Dir Widawski zawody PZW- Gozdawa Team

Content Protection by DMCA.com

About adminryby

Ośrodek zajmujący się wypoczynkiem i szkoleniem wędkarskim. Do dyspozycji mamy staw komercyjny z bogatym stanem rybnym. Uczymy nowych technik wędkowania. Współpracujemy z praktykami którzy przekazują zdobytą wiedzę i uczą młodzież oraz dorosłych. Wypoczynek w pięknych okolicach na każdą kieszeń.

View all posts by adminryby