Blog

Marcowe płocie i przyłów Jaź

10 i 9 marca wędkowanie na stawach w Skoroszowie przyniosło nam jedna miła niespodziankę. Przyłów jaki nam się trafił w postaci Jazia, to nie małe zaskoczenie. Bartek tym bardziej był […]

10 i 9 marca wędkowanie na stawach w Skoroszowie przyniosło nam
jedna miła niespodziankę.

Przyłów jaki nam się trafił w postaci Jazia, to nie małe zaskoczenie. Bartek tym bardziej był zaskoczony gdyż od dawna tutaj łowi i nigdy nie trafiła mu się taka ryba. Fakt , że w kwietniu wybieramy się nad Barycz by wziąć udział w zawodach spiningowych.
Mała rybka, ale na bacie dała nam pokaz tego co możemy oczekiwać na zawodach Jaziowych w kwietniu.

Głównie nastawiliśmy się na łowienie płoci, na których testowaliśmy nową kompozycje zanęt. Okazała się bardzo udana i sporo trafiliśmy płoci . Kompozycja zbudowana była na zanęcie karpiowej firmy Boland, dip ochotkowy i ziemia ( zastosowaliśmy ziemie do kwiatów). Na haczyku zawisły średnie dedrobeny.

Kleń a nie jaź
I dostało nam się za niewiedzę. Dziękujemy Bogdanowi I. Za reprymendę. Złowiony Kleń to nie jaź. Bardzo wszystkich przepraszamy  i serdecznie dziękujemy Przyjacielowi.
Kleń
klen

Jaź

jaz

Filmik z połowu.

Myślałem o Jaziu,a gadałem o jazgarzu, a w sumie wyszło że to kleń.  Dlatego Bartek się irytował. :)

  • marcowe_plocie_jaz
  • marcowe_plocie_jaz_02
Content Protection by DMCA.com

O adminryby

Ośrodek zajmujący się wypoczynkiem i szkoleniem wędkarskim. Do dyspozycji mamy staw komercyjny z bogatym stanem rybnym. Uczymy nowych technik wędkowania. Współpracujemy z praktykami którzy przekazują zdobytą wiedzę i uczą młodzież oraz dorosłych. Wypoczynek w pięknych okolicach na każdą kieszeń.